Esileht > üldine > Valel pole enam võimalust …

Valel pole enam võimalust …

… sest väljas on värske (peaaegu ahjusoe, tänan Kristjanit mu tähelepanu suunamise eest) raamat sellest, kuidas valetamist ära tunda – millised märgid inimese jutus ja käitumises viitavad sellele, et ta teile kägu ajab? raamatuks on “Valetamismärgid: Kuidas tunda ära valetamist” ja autoriks on üks Eesti vastava ala spetsialiste professor Talis Bachmann.

Raamat ilmus äsja Äripäeva raamatuseerias, maksab 415 krooni (klubihind 315 krooni) ja on sobiv jõulukink kõigile – “Tõehetke” paadunud vaatajast kuni vanaemale, kes tahaks teada, millal ta lapselaps talle udu ajab. raamat on kindlasti eriti huvitav kõigile psühholoogia-, majanduse ja juuratudengitele, aga sobib ka matemaatikutele, kunstnikele ja kõigile teistele valepuru-silma-ajajatega kokkupuutujatele. Lugege siit selle raamatu kohta rohkem ja pakkige ta kuuse alla oma kallitele (ja vahel valelikele?) ligimestele. näidislehekülgi raamatust saab siit. raamatu hästi loetavale ja mõnusalt kirjutatud sisule viitab juba meid esilehel tervitav vanasõna “valel on lühikesed jalad …”, millele autor on lisanud omapoolse täiendusena “… kuid peibutavalt looklik säärejooks”.

olgu sel aastal laual verivorstide kõrval ka raamat sellest, kuidas valevorste ära tunda!! (märkus: raamat ei õpeta midagi selle kohta, kuidas valesid verivorste ära tunda, selle peate ikka ise juba enne jõule selgeks tegema, et lauale raamatu kõrvale saaksid ainult parimad vorstid)

Advertisements
Rubriigid:üldine
 1. ökulx
  detsember 6, 2008, 4:22 p.l.

  … loen selles raamatus trükivalgust näinut kindlasti rida-realt, kui raamat on trükist väljas. Siis näeb, kas autori esitatu mõnes kohas ka valesti välja tulnud on.

 2. Kristjan
  aprill 7, 2009, 10:37 p.l.

  Raamat on raamatukoi.ee-st läbi müüdud ja apollos maksab 431 krooni. Kas kuskilt natukene soodsamalt ei saaks? 🙂

 3. Jaan
  august 27, 2010, 9:33 e.l.

  Tarkade Klubi Teaduskohvikut valetamisest on võimalik järelkuulata siit – http://www.t-klubi.ee/node/29 , Talis Bachmanni pooletunnine loenguosa on leitav siit – http://www.t-klubi.ee/files/bachmann_0.mp3 (fali suurus 32 mb)

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s