Esileht > üldine > Teadvuse blogi: aasta täis

Teadvuse blogi: aasta täis

Palju õnne meile ja kõigile lugejatele – nimelt sai täna täis aasta aega blogipidamist ja blogilugemist. Meie jaoks on see olnud põnev aeg ja on tore, et oleme saanud seda ka paljude lugejatega jagada.

Aga natuke arve ka:

aastaga oli blogil 24 000 lehekülastust, mis ei tee Teadvuse Suure Probleemi Lahendamise blogi küll blogigigandiks, kuid näitab meile vähemalt seda, et on inimesi, kes lehel käivad ja vastavatest teemadest huvituvad. aitäh teile! huvitav on ka teada, et esimesel poolaastal oli 9 000 lehekülastust ja teisel 15 000, seega võib järeldada kasvu lugejaskonnas. Muuseas – kõige populaarsem kuu oligi praegu veel kestev september, kus saab juba praeguse hetkega lugeda üle 3 000 lehekülastuse.

Postituste arv on käesolevaga 193, mis pole ehk ka aasta kohta kehv näitaja – laiskuses meid ehk süüdistada ei saa. siiski sai esimesel poolaastal kirjutatud pisut rohkem postitusi (104), aga ehk on teisel poolaastal osa energiast läinud diskussioonidesse, sest kui esimesel poolaastal oli 300 kommentaari, oli kommentaaride arv teisel poolaastal üle 400. Just arutelude kasvamise üle on meil hea meel, sest hästi põhjendatud arutelud ongi hea teaduse ja igasuguse probleemilahendamise üks tugitaladest.

Ja probleem ise? Teadvuse probleem püsib! meie blogi seda lahendanud ei ole, aga seda ei ole lahendanud ka mitte keegi teine. Ja see on ju ka hea – siis jätkub ka edaspidi seda, millest kirjutada!

Aga mida arvad Sina teadvuse probleemist ja antud blogist? Sünnipäeva puhul võib teha ka märkuseid selle kohta, mis võiks blogis paremini või teistmoodi olla; otse loomulikult võib esile tõsta ka seda, mis juba praegu hea tundub olevat. Seda teavet saaksime arvesse võtta uuel eluaastal kirjutatud postituste kavandamisesse.

Ja lõppude lõpuks – aitäh kõigile, kes ikka ja jälle vahel meie blogisse kiikavad, siit informatsiooni ammutavad, seda edasi soovitavad, siin kommenteerivad ja kaasa mõtlevad. Külastage meid taas 🙂

Advertisements
Rubriigid:üldine
 1. Psühhotudeng
  september 28, 2009, 2:30 p.l.

  Palju õnne sünnipäevaks, suurepärasele blogile! 🙂

 2. september 28, 2009, 8:47 p.l.

  Palju õnne! Olete väga tublid – jõudu järgmiseks aastaks!
  Kuigi oleme sellest juba rääkinud, siis küsiksin ikkagi korra veel – kas blogi on täielikult teiste harimiseks või oled saanud ka ise mõne reaalse idee, mida teaduses kasutada?

 3. jaanaru
  september 28, 2009, 8:54 p.l.

  aitäh õnnitluste eest. Kristjan – hea küsimus. siiski arvan, et blogi kirjutamisel on kaks head poolt ka kirjutajale: esiteks saab asju läbi kirjutades kõik ka endal selgemaks ja kinnistub paremini ja teiseks (vastuseks Su küsimusele) saab vahel tõepoolest ka ideid. hea näide oli hiljutine diskussioon suuruseillusiooni kohta, mille kommentaaride alt võib leida mitu (esialgset) katseideed – https://teadvus.wordpress.com/2009/09/14/ara-usu-oma-silmi/

 4. teise nurga alt
  september 28, 2009, 9:41 p.l.

  Tänuväärne blogi tõesti,palju õnne ja jõudu edaspidiseks! Võib-olla tasuks sisse tuua rohkem n-ö praktilisi teemasid,kõrvalehüppeid neuroloogiasse ja psühhiaatriasse.

 5. Tonu
  september 29, 2009, 7:27 p.l.

  Õnnitlused suurepärase saavutuse osas ja tänud viitsimise eest vastata mitte ainult asjatundlikele kommentaaridele, vaid ka põgusale huvile, kes ei suuda olla piisavalt adekvaatne terminoloogias ja teoorias. Tänud ka mitmekesise viiteaparatuuri eest. Jõudu ja nagu minu vanaema armastas ikka öelda – küll Jeesukene tasub !

 6. jaanaru
  september 29, 2009, 8:22 p.l.

  aitäh, aitäh. juba õnnitluste hulga järgi võib järeldada, et blogi on endale võrreldes eelmise poolaastaga väärt lugejaid juurde saanud.

 7. oktoober 1, 2009, 4:52 p.l.

  Õnnitlused

  Alati hea lugeda (kuigi on tegemist rohkema informatsiooniga, kui igapäevaselt minu ala mehel talletada on jaksu), alati!

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s