Esileht > üldine, viited > Teadvuse blogi: aasta 2010 parimad postitused

Teadvuse blogi: aasta 2010 parimad postitused

Reastan postitused, mis said siin ajaveebis aasta jooksul kõige rohkem klikke. Muidugi olid esimeste seas põhilehed “meist ja blogist“, “raamat” ja “lugeja küsimused“, aga ülejäänutest domineerisid järgnevad:

1) inimesi ikka kütkestab pöörleva kaunitari illusioon, ehkki me veel täpselt ei teagi, miks ta vahel ühes suunas ja vahel teises suunas pöörleb
2) kui mõtiskleme teadvusest, siis tasub mainida, et teisel kohal oli klikkide arvu poolest postitus, kus arutlesime teadvuse ja sünkronisatsiooni seoste üle
3) kolmandal kohal oli klikkide arvu poolest külalispostitus, mille autoriks oli Endel Põder. postitus ise oli ülerahvastusefektist

esikolmiku järgi võib juba ka näha, et esimeste hulgas on need postitused, millele järgnes pikem diskussioon kommentaaride all.

4) populaarne oli ka postitus, kus jagasin oma kogemust kirgaste unenägudega
5) kõrgel kohal maandus ka üks 2009. aasta keskel kirjutatud postitus unenägudest – ju on paljud meist hommikul mõelnud, miks ja kuidas tekivad unenäod.
6) lõpetame esikuuiku postitusega sellest, miks ajutrenn niisama lihtsalt ei tööta, kusjuures taaskord oli palju huvitavat ja peaaegu tulist diskussiooni kommentaaride all.

Head uut aastat kõigile!

Advertisements
Rubriigid:üldine, viited
 1. Kristjan
  jaanuar 1, 2011, 11:57 e.l.

  Jaan, võta kokku ka Sinu arust parimad ja tähtsaimad teadusartiklid, mis ilmusid eelmine aasta 😉

 2. jaanaru
  jaanuar 2, 2011, 12:55 p.l.

  hei, Kristjan, aitäh huvi eest – üritan järgmisesse postitusse kokku panna oma lemmikud. teised võivad ju ka selle peale mõelda ja oma meelistöid siis selle postituse kommentaariumis esitada. head uut kõigile!

 3. Margus
  jaanuar 8, 2011, 10:41 p.l.

  minu enda lemmikud olid kaks visuaalsete illusioonidega seotud teemat. 1. https://teadvus.wordpress.com/2010/07/30/teadvuse-labor-internetis/ ja 2. https://teadvus.wordpress.com/2010/04/12/kui-tahelepanelik-oled-sina/ . mõlemaid olen jaganud paljude sõprade ja tuttavatega ja mõlemad tõid palju nalja mu aastasse 2010.

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s