Esileht > Üritused, üldine, viited > TEDxTallinn 2012: Nihe

TEDxTallinn 2012: Nihe

TED on üks ägedamaid konverentsisarju maailmas: 18 minuti jooksul esitavad oma ideid ja visioone maailma tipptegijad (mõtlejad, visionäärid, majandustegelased, poliitikud, teadlased, meelelahutajad …). Me oleme siin blogis ka jaganud mitmeid TEDi loenguid, näiteks Daniel Wolpertilt ja Antonio Damasiolt. TEDi korraldatakse Kalifornias, USAs, ja on väga tore, et vastavaid ettekandeid saab netist jälgida. Kuid veelgi toredam on traditsioon korraldada iseseisvaid TEDi-laadseid ürituse, niiöelda TEDx’e. Ja kõige toredam on see, et neid TEDx’e on korraldatud ka Eestis – TEDx Tallinn ja TEDx Tartu. Mul on tohutult hea meel, et Eestis on inimesi, kes on leidnud aja, energia ja viitsimise selliseid üritusti korraldada.

Nagu postituse pealkiri ka vihjata võib, on peagi tulemas TEDxTallinn 2012. Peagi on juba paari päeva pärast – sel reedel, 4. mail. Esinejate nimekiri on väga võimas – seal on tipptegijaid nii Eestist kui ka rahvusvaheliselt areenilt. Blogilugejate rõõmuks tuleb seekord üsna palju juttu ajust! Niisiis, kuidas seda üritust jälgida? Üks võimalus on liituda mõne TEDxi ühisvaatamisega. Kuid kõigile üksiküritajatele võib rahustuseks öelda, et väidetavalt ilmub reede hommikul, ürituse alguses, nii kella 9 ajal hommikul, ürituse kodulehele viide, kust saab laiv-ülekande avada. Nii et kui teid huvitab, siis katsuge endale sel reedel vajalikul määral aega, kohvi ja kommi varuda ja nautige TEDxi-kogemust.

Advertisements
Rubriigid:Üritused, üldine, viited
 1. annika
  mai 4, 2012, 10:08 p.l.

  Suur tänu Jaanile suurepärase kõne eest! Nüüd jääb vaid oodata, millal video kokku monteeritakse, siis saavad ka kõik need blogilugejad seda näha-kuulda, keda täna kohal polnud või kel otsepilti vaadata ei õnnestunud.

 2. jana
  september 8, 2012, 7:18 e.l.

  TEDxTallinn 2012 kõik kõned nüüd vaid paari hiirekliki kaugusel. Loomulikult ka Jaani esinemine seal nähtaval 🙂 http://www.tedxtallinn.org/koned/

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s