Esileht > Üritused, üldine > TEDxYouth@Tallinn

TEDxYouth@Tallinn

Just toimus TEDxTartu, kevadel oli TEDxTallinn, kuid näib, et Eestis on piisavalt palju põnevaid mõtteid ja ka piisavalt huvitatuid kuulajaid, et saaks toimuda veelgi üks TEDx – TEDxYouth, Rocca al Mare koolis.

Kodulehelt võib lugeda järgmist: Meil kõigil on oma eesmärgid, püüdlused ja unistused. Me vaatame maailma läbi oma silmade, aga igaüks meist mõistab nähtut omamoodi. Siit tekkiski idee panna TEDxYouth@Tallinn 2012 teema-pealkirjaks “Omamoodi”. Tahame pakkuda kirevat kaleidoskoopi erinevatest omamoodi ideedest, mis on väärt kaasamõtlemist ja avardavad maailma ning annavad inspiratsiooni ja julgust oma ideedega maailma rikkamaks muuta.

Esinejate hulgas on ka meie blogis hästi teada kommenteerija ja autor Kristjan Korjus, noor astrofüüsik Mihkel Kama, tore disainer Kärt Ojavee ja palju teisi põnevaid noori inimesi. Ürituse kava koos esinejate esinemisaegadega on siin.

Üritus toimub juba sel laupäeval, algusega kell 10 hommikul. Sel ajal peaks TEDxYouth@Tallinn kodulehele ilmuma ka link, millele klikkides saate ka ise osa sellest vahvast TEDxi-elamusest!

Advertisements
Rubriigid:Üritused, üldine
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s