Esileht > Üritused, üldine > TEDxYouth@Tallinn

TEDxYouth@Tallinn

Just toimus TEDxTartu, kevadel oli TEDxTallinn, kuid näib, et Eestis on piisavalt palju põnevaid mõtteid ja ka piisavalt huvitatuid kuulajaid, et saaks toimuda veelgi üks TEDx – TEDxYouth, Rocca al Mare koolis.

Kodulehelt võib lugeda järgmist: Meil kõigil on oma eesmärgid, püüdlused ja unistused. Me vaatame maailma läbi oma silmade, aga igaüks meist mõistab nähtut omamoodi. Siit tekkiski idee panna TEDxYouth@Tallinn 2012 teema-pealkirjaks “Omamoodi”. Tahame pakkuda kirevat kaleidoskoopi erinevatest omamoodi ideedest, mis on väärt kaasamõtlemist ja avardavad maailma ning annavad inspiratsiooni ja julgust oma ideedega maailma rikkamaks muuta.

Esinejate hulgas on ka meie blogis hästi teada kommenteerija ja autor Kristjan Korjus, noor astrofüüsik Mihkel Kama, tore disainer Kärt Ojavee ja palju teisi põnevaid noori inimesi. Ürituse kava koos esinejate esinemisaegadega on siin.

Üritus toimub juba sel laupäeval, algusega kell 10 hommikul. Sel ajal peaks TEDxYouth@Tallinn kodulehele ilmuma ka link, millele klikkides saate ka ise osa sellest vahvast TEDxi-elamusest!

Advertisements
Rubriigid:Üritused, üldine
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s