Esileht > Üritused, inimlikud postitused > Vestlused teadvuse teemadel 10. detsembril

Vestlused teadvuse teemadel 10. detsembril

Kui kedagi võiks huvitada poolinimlikud pajatused teadvuse teemadel, siis tulge kuulama: Martin Vällik ja Skeptik.ee kutsusid mind jutustama teadvusest ja ajust. Praeguse plaani kohaselt räägin ma oma teadvuseuuringute loo, ehk siis pajatan sellest, kuidas ühe teadlasjuntsu mõtlemine teadvusest on 8 aasta jooksul kujunenud ja muutunud. Kuulajad saavad natuke luulet, palju teadust ja inimliku perspektiivi teadvuse probleemist ja teadvuse probleemi probleemidest.

Üritus toimub 10. detsembril algusega kell 19.00. Esialgu on esinemise kohaks määratud St. Patrick’s Suur-Karja tänaval, aga kui üritus peaks kellelegi huvi pakkuma, siis palun pange end kindlasti kirja ka Skeptiku FB lehel – juhul, kui huvilisi on rohkem, kui praegune ruum mahutab, lubati leida avaram saal.

Advertisements
 1. november 21, 2012, 6:03 p.l.

  meie laud!

 2. jaanaru
  november 22, 2012, 3:52 p.l.

  ilmselt pea kõigile blogilugejatele jäi see kommentaar arusaamatuks, niisiis ma kirjutan siia lühikese kinnituse, et Rene kommentaari näol pole tegu ei spämmi ega risustamisega, vaid ühte kaunist õhtut sisustanud huumorikillu meenutamisega

 3. jaanaru
  detsember 4, 2012, 6:49 e.l.

  Kuna huvitatuid on piisavalt palju, siis vahetatakse ürituse toimumise kohta: ettekanne toimub Tallinna Inglise Kolledžis, aeg jääb samaks.

 4. René Randver
  veebruar 13, 2013, 12:16 p.l.

  Vabandust spämmi pärast 🙂 Et seda heaks teha, viitan asjaolule, et sain hiljuti huvitava kutse une-teemalisele loengule, kus Jaan ka juttu teeb. Proovin osaleda ja soovitan teistelegi. https://www.facebook.com/events/list#!/events/125168020994031/

 5. jaanaru
  veebruar 13, 2013, 6:52 p.l.

  Meie laud! Pole ju spämm, vaid informatsioon isegi mulle: aitäh, ma ei teadnud, et see facebookis üleval. Oleks tore seal kohtuda!

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s