Esileht > üldine, inimlikud postitused > Teadvuse blogi väike juubel

Teadvuse blogi väike juubel

Täna viis aastat tagasi otsustasin, et teen ajaveebi. Tollal olin noor ja hoogne, postitasin vahel kolm-neli korda nädalas, nüüd olen pisut rahulikum (või laisem?) ja vahel jääb postituste vahele koguni 10 päeva. Muu on jäänud samaks, sest teadvuse suur probleem on endiselt lahendamata.

Keegi küsis mult kunagi, kui tähtis on see blogi minu jaoks, arvestades seda, et teaduses ei loe see blogi midagi – loevad artiklid ja viited. Vastus oli siis ja on ka nüüd: see ajaveeb siin on mõnes mõttes tähtsam kui artiklid ja viited, sest see ajaveeb annab mulle võimaluse vahendada teadust kõigini, kes seda soovivad. Teadus ei ole Eesti ühiskondlikus ja koduses arutelus tagaplaanil mitte seetõttu, et inimesed oleksid rumalad, vaid lihtsalt seetõttu, et teadlased tihtipeale ei üritagi inimesteni jõuda. See blogi on minu katsetus tutvustada teadvuse- ja ajuteadust kõigile, keda see huvitada võiks. Aitäh kõigile, keda huvitab!

Tahaksin siinkohal tänada kõiki, kes siin blogis aeg-ajalt luuramas käivad. Väga põnevaid isiklikke jutte siin ju ei puhuta, kõlakaid siin eriti ei kuule, arutatakse hoopis teadvuse ja aju üle. Ei tea, kas isegi viitsiks sellist ajaveebi jälgida, kui just ise autor poleks. Seega suur aitäh kõigile, kes leiavad aega, et lugeda neid tükke, mida siin vorbitakse. Kui poleks neid, kes loevad ja vahel kaasa mõtlevad, poleks ma ilmselt viis aastat vastu pidanud.

Tõstke klaas kihisevat! Ja lahendamine jätkugu!

Advertisements
 1. september 29, 2013, 7:18 e.l.

  Rohkem teadvuse-teemalisi populaarteaduslikke artikleid!

 2. jaanaru
  september 29, 2013, 12:48 p.l.

  🙂 väärt üleskutse. Ma järgmises postituses toon esile mõned artiklid, mis ma aja jooksul kirjutanud olen, siis saab täpsemalt arutada, kus on lüngad ja mida veel kirjutada võiks!

 3. Krista
  september 29, 2013, 3:10 p.l.

  Palju õnne! Jõudu ja indu ka edaspidiseks 🙂

 4. Bachmann
  september 29, 2013, 7:22 p.l.

  … Aeg läheb tõepoolest “ülehelikiirusel”. Kui nendes kiirestivahelduvates ajavahemikes poleks selliseid ajaveebe, oleks ajatäide tühjem ja tühisem. Well done & keep going!

 5. jaanaru
  september 29, 2013, 7:45 p.l.

  aitäh heade soovide eest kõigile 🙂

 6. Jana
  september 30, 2013, 7:01 e.l.

  on imeline et need blogis avaldatud kirjutised on nii “populaarteaduslikud”, et on tekitanud sügavamat huvi ajuteaduse vastu ka nn pehmete teaduste esindajates. Soovin jõudu ja rõõmu sellise töö jätkumiseks- sellest on kasu!

 7. oktoober 17, 2013, 5:50 e.l.

  Super blogi! Jaksu ja jõudu!

 1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s