Esileht > aju ja teadvus, Üritused > Ööülikooli loengu “Ajust inimeseni” salvestamine

Ööülikooli loengu “Ajust inimeseni” salvestamine

Ööülikool on üks väga tänuväärt ettevõtmine, mille arhiividest leiab kõiksugu toredaid ja mõtteid painutavaid loenguid. Seega on mul hea meel ka ise selles saatesarjas kaasa lüüa ja oma mätta otsast ühisesse teadmiste salve midagi salvestada.

Olen pajatanud teemal “Ajust tundeni olla keegi” ja Ööülikoolis laiendan ja arendan seda üldist mõtet edasi pealkirja all “Ajust inimeseni”. Üritan kirjeldada, mida teadmised aju kohta meile inimeste, nende erinevuste ja inimeseks saamise kohta ütlevad. Veel on ebaselge, kas üldse kuhugi ja kui kaugele me selle mõttearetusega jõuame, aga tore on proovida.

Ööülikooli formaat näeb ette, et saate salvestamine on ühtlasi ka loeng – niisiis võib sinna kohale tulla toetama ja muidugi küsimusi küsima. Kui olete kuulanud mõnda saate lindistust, siis teate, et saate lõpus on ka küsimused, mis ongi esitatud nõnda kohapeal. Seega on kõik teadvuse- ja ajuhuvilised oodatud.

Saate salvestus toimub 27. jaanuaril Tartus Genialistide Klubis ja kohaletulekust oleks tore märku anda ürituse Facebooki lehel!

Advertisements
  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s