Esileht > inimlikud postitused > Psühhobuss selgitab: populaarteaduslik videoseeria

Psühhobuss selgitab: populaarteaduslik videoseeria

Tihti tunnen end vana mehena, kuna nokitsen siin blogipostituste kalla, pean ettekandeid ja vahel kirjutan Horisonti (Mõtlemise masinavärgi seeria neljas lugu on peagi ilmumas!). Samal ajal noored osavad ja vihasemad võtavad asja üle, näidates mulle ja teistele teadlastele, kuidas asju tegelikult tegema peaks. Juba mõnda aega tiirutab ringi Psühhobuss, mis teeb “meeleolukaid psühholoogiakatseid” ja viib psühholoogiateaduse igale poole, kuhu bussid sõidavad! Psühhobussi noored on viinud teaduse populariseerimise hoopis uuele tasemele. Ja nad ei peatu!

Nüüd on bussijuht Madis Vasser ja muu bussiseltskond võtnud ette videokanalid, et tuua meieni harivaid videosid meie aju, taju ja palju muu kohta.

Näiteks on Madis ka üks Eesti vingemaid virtuaalreaalsuse uurijaid, seega pole imestada, et esimeses videos selgitas ta, mis loom see virtuaalreaalsus üldse on:

Ühes järgmises videos selgitab Madis aga ka selle blogi jaoks olulist olukorda: kuidas aju lahendab mitmetähenduslikke olukordi?

Ja vaevalt, et nad siingi peatuvad. Seeria uute ja vanade videode vaatamiseks võib külastada nende youtube’i kanalit või hoida end kursis Psühhobussi facebooki abil!

  1. Kommentaare veel pole.
  1. No trackbacks yet.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: